5. DAN TURIZMA GRADA KRKA

 

Pozivamo Vas na
5. DAN TURIZMA GRADA KRKA
Naše godišnje okupljanje održati će se u Valamar Koralj romantik hotelu u četvrtak, 13. listopada 2011.


Poštovani,
na kraju turističke sezone želja nam je nastaviti sa praksom godišnjeg okupljanja svih grupacija koje čine turističku ponudu grada Krka kako bi se osvrnuli na proteklu turističku sezonu, te kako bi svi zajedno sudjelovali u kreiranju planova za buduće razdoblje i zajednički razvoj destinacije.

Planiramo održati tematske sastanke na kojima će biti prisutni predstavnici Grada Krka i javnih institucija na čelu sa Gradonačelnikom g. Darijem Vasilićem, te predstavnici gospodarskog sektora i udruga građana, a u cilju usklađenog djelovanja javnog i privatnog sektora.

Voljeli bismo da svaka grupacija sa svoje točke gledišta prokomentira slijedeće teme, sa kratkim osvrtom na trenutno stanje i prijedlozima unutar svoje struke za poboljšanja.

1. Ukupni dojam ponude destinacije
Ponuda smještaja, ugostiteljska ponuda, zabavna i sportska ponuda, trgovačka ponuda, usluge

2. Događanja u gradu Krku
Kratki osvrt na ovogodišnje manifestacije, prijedlozi za iduću godinu. Utjecaj manifestacija na prodaju kapaciteta, sudjelovanje gostiju u programima, efekti na image grada i na djelatnost kojom se oni bave. Prijedlozi za uključivanje subjekta u programe. 

3. Funkcioniranje komunalnog sustava grada (uređenje javnih površina, parking, promet…)

Osvrt na sve ove teme može se dostaviti i u pismenoj formi.

GRUPACIJE i satnica

14.00 – 15.30 Hoteli, kampovi i turističke agencije
16.00 – 17:30 Ugostitelji i iznajmljivači privatnog smještaja
18:00 – 19:30 Ostali suradnici, sudionici i nosioci turističke ponude – trgovačka i uslužna djelatnost, poljoprivredne udruge, udruga brodara, ronilački centri, sportska društva (planinari, biciklisti, …)
20:30 Zajednički susret svih sudionika, zaključna riječ i domjenak

Radi lakše pripreme za diskusiju donosimo kratki pregled ovogodišnjih događanja:

VOLIM PROLJEĆE U KRKU 2011.
PUTOVIMA ZLATNIH KAPI KRČKOG BLAGA                      
i DROBNICA FEST - 25. travanj
PROLJEĆE NA KOTAČIMA - 30. travanj  i 01. svibanj
SCUBA FEST - 13. - 15. svibanj
JADRANSKE IGRE - 10. lipanj         
VINSKA PROMENADA - 26. - 29. lipanj

LJETO U KRKU 2011.
MELODIJE ISTRE I KVARNERA - 20. lipanj
KRK JAZZ LIVE - 26. lipanj - 01. srpanj
LJETNE PRIREDBE KRK (sugestije za Centar za kulturu Grada Krka)
KRČKI SAJAM - 08.-10. kolovoz
KRČKA JEDRA -15. kolovoz
Izložba PRIJATELJI MORA - 19. - 26. kolovoz

VOLIM JESEN U KRKU 2011.                                        
DANI SMOKAVA - 02.- 04. rujan                    
BODUL BIKE - 11. rujan
PJEŠAČIMO JESEN - 17. rujan
ŠTORIJA O GALIJI (Centar za kulturu Grada Krka) - 06. – 28. listopad